باز کردن فایل با پسوند swf2
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

پیش فرض باز کردن فایل با پسوند swf2

سلام و خدا قوت
    تعدادی فایل با پسوند swf2 دارم که وقتی میخوام باز کنم پیام میده ویندوز نمیتونه اونارو باز کنه. ضمنا ادوبی اکروبات ۹ پروفشنال، ادوبی فلش پلیر ۱۱ اکتیو ایکس ۶۴ بیت، ادوبی فلش پلیر ۱۱ پلاگین ۶۴ بیت، و ادوبی شاک ویور پلیر ۱۱.۶ را هم روی سیستم ویندور ۷ آلتیمیت ۶۴ بیتی از قبل نصب کرده‌ام. مجموعه لرد ۱۰ (۲۰۱۱) را دارم. لطفا به تفصیل راهنمایی بفرمایین چکار کنم؟

سلام
    این پسوند برای برنامه فلش هستش. از دی وی دی شماره 8 برنامه adobe creative suite رو نصب کنید.

سلام بزرگوار
    حسب فرمایش، ادوبی کریتیو سوئیت ۵ مستر کالکشن را (از دی وی دی ۷ لرد ۱۰ [۲۰۱۱]) دقیقاً و مو به مو طبق دستور با موفقیت نصب کردم. برنامه شامل اجزاء متعددی همچون مدیا پلیر، ایر، افتر افکت، بریج، فلش بیلد، فلش کاتالیست، فلش پروفشنال و ... است. با سه مورد اخیر باز کردن فایل‌های اس دابلیو اف ۲ را امتحان کردم نشد. ضمنا کلیه فایل‌های اجرایی ادوبی کریتیو سوئیت ۵ مستر کالکشن را در فایروال ویندوز ۷ آلتیمت ۶۴ بیتی قرار داده‌ام.
    لطفا قدم به قدم راهنمایی بفرمایید چکار کنم تا فایل‌های پیش گفته را بتوانم باز کنم.

سلام
    با برنامه فلش پروفشنال فایل را باز نمایید . اگر باز هم موفق نشدید ، از طریق جستجو در اینترنت برنامه دیگری برای باز کردن فایل خود پیدا کنید .

سلام از بنده و تشکر. همانطور که قبلا عرض کرده بودم نتوانستم با فلش پروفشنال باز کنم؛ شاید بیشتر بخاطر اینکه بلد نیستم چطور اینکار را با فلش پروفشنال انجام دهم. اما در خصوص یافتن برنامه دیگری برای اینکار از طریق اینترنت، با شرمساری چون معلومات کامپیوتری ناچیزی دارم در اینکار هم ناکام ماندم. اگر زحمت زیاده نباشد، یا لطفا مشخصات کامل (همچون نام، ورژن و غیره) چنان برنامه‌ای را (با نشانی دانلود مربوط) مرحمت کنید و یا در صورت صلاحدید و اگر اجازه بدهید یکی از فایل‌های مزبور را برایتان ایمیل کنم تا بررسی فرموده و ببینید برای باز کردن آنها چکار باید کرد. در غیر اینصورت معذرت می‌خواهم که وقت شریفتان را گرفتم و در هر حال متشکرم.
    سربلند باشید
    ویرایش توسط دانش : 2012-05-21 در ساعت 08:07 PM