راهنمایی در مراحل بازی
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    تازه وارد 021246 آواتار ها

رمز جعبه ی جواحرات چیه

در کتابخانه آقای روژان یک رمز سه رقمی پیدا می کنید. در طبقه بالا چند تابو نقاشی وجود دارد که اعداد این رمز سه رقمی شماره تابلو ها را مشخص می کند. اسم اول نقاش تابلو های مورد نظر رمز جعبه جواهرات است.

رمز جعبه جواهرات : Jke
    ویرایش توسط Behdadsoft : 2014-01-15 در ساعت 02:10 PM

تازه وارد maseoodm آواتار ها

با سلام
    من بازی رو نصب کردم ولی روی دسکتاپم عکس بازی میاد و زیرش نوشته alavi detective و وقتی روش کلیک میکنی مینویسه browse.من باید چیکار کنم؟خواهش میکنم زودتر جواب بدین.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط maseoodm نمایش پست ها
    با سلام
    من بازی رو نصب کردم ولی روی دسکتاپم عکس بازی میاد و زیرش نوشته alavi detective و وقتی روش کلیک میکنی مینویسه browse.من باید چیکار کنم؟خواهش میکنم زودتر جواب بدین.
    با تشکر
    سلام
    بر روی سیستم خود آنتی ویروس دارید؟
    اگز بله آن را غیر فهال نموده و مجددا بازی را نصب نمایید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

تازه وارد maseoodm آواتار ها

بله حرف شما متین ولی بازم بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس همون آش و همین کاسه.
    راه حل دیگه ای دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maseoodm نمایش پست ها
    بله حرف شما متین ولی بازم بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس همون آش و همین کاسه.
    راه حل دیگه ای دارید؟
    سلام
    بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس ،بازی را مجددا نصب نمایید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

برای بدست اوردن رمز اون صندوق مدارک باید برید داخل اتاق اقای روژان دو طرف قفسه ی کتاب قرار گرفته
    باید داخل قفسه ای که سمت دست راست اقای روژان قرار گرفته کلیلک کنید تا برگه ای برداره رو اون برگه رمز نوشته شده می رید داخل اتاق صندوق و کاغذ رمز رو برمیدارید و روی صندوق کیلیک می کنید و بعد صندوق باز می شه

سلام نگاه کن یه رمز در کتابخانه وجود دارد که به 625 نوشته حالا طبق این عداد حروف اول تابلو ها رو کنار هم بزار

سلام ببخشید شما درست میگید اما وقتی که کامپیوتر رو ری استارست میکنیم این آنتی ویروس میزنه فایل داخل این بازی رو که به عنوان ویروس شناخته میشود رو پاک میکند ولی وقتی که به آنتی ویروس دستور میدهم به فایل حمله نکند.ولی یه پیغام این خطا در محافظت از کپی سی دی رخ داده است وکدش هم -200 است کمکم کنید.
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 2016-07-21 در ساعت 08:47 PM

سلام تو بازی من تو هتل با یه خانوم که داره به آقای علوی کمک میکنه هستم اما وارد اتاق شماره 23 نمیشه چه کنم