مشکل با شبیه ساز
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

پیش فرض مشکل با شبیه ساز

سلام =من وقتی شبیه ساز را اجرا میکنم نوار ابزار بالای شبیه ساز، نوار کرکره ای باز میشود و هیچ گونه نوشته ای وجود ندارد چطور باید تنظیم بشه

سلام
    مشخصات سیستم خودتون رو اعلام کنید به همراه توضیح واضح از مشکلتون
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

پیش فرض مشکل در fsx

سلام ببخشید من شبیه ساز پرواز x رو دارم و ورژنش فارسی هست و وقتی که میخوام سرویس پک 1یا2 اونو روش نصب کنم ارور میده و میگه باید ورژنش انگلیسی باشه بعد وقتی هم که رفتم تو گوگل سرچ کردم یا ورژن فرانسوی یا اسپانیایی ویا نسخه های دیگر این سرویس پک هارو هست اما فارسیش نیست
    لطفا کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط skyisbeautiful نمایش پست ها
    سلام ببخشید من شبیه ساز پرواز x رو دارم و ورژنش فارسی هست و وقتی که میخوام سرویس پک 1یا2 اونو روش نصب کنم ارور میده و میگه باید ورژنش انگلیسی باشه بعد وقتی هم که رفتم تو گوگل سرچ کردم یا ورژن فرانسوی یا اسپانیایی ویا نسخه های دیگر این سرویس پک هارو هست اما فارسیش نیست
    لطفا کمکم کنید
    سلام
    شبیه ساز ما را نصب کرده اید؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

نه نوین پندار نیست فقط نوشته فارسی مال یه شرکت دیگست.
    بعدش داخل این شبیه ساز پرواز نوین پندار سرویس پک های شبیه ساز هم هست که رو شبیه ساز نصب بشه؟

نه نوین پندار نیست فقط نوشته فارسی مال یه شرکت دیگست.
    بعدش داخل این شبیه ساز پرواز نوین پندار سرویس پک های شبیه ساز هم هست که رو شبیه ساز نصب بشه؟
    سلام
    بله وجود دارد
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

واقعا ممنون از کمک های شما و وقتی که برای من گذاشتید.

واقعا ممنون از کمک های شما و وقتی که برای من گذاشتید.
    موفق باشید

9. 2015-02-02 11:51 AM