از بین رفتن کرک و سریال فتوشاپ cs6 نسخه 64 بیتی
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    تازه وارد arefiyan آواتار ها

پیش فرض از بین رفتن کرک و سریال فتوشاپ cs6 نسخه 64 بیتی

سلام.
    من فتوشاپ CS6 رو از مجموعه نرم افزاری لورد 13 بر روی کامپیوتر خودم نصب کردم.
    و تمام فایل هایی که ممکنه مخفیانه به اینترنت وصل بشن و باعث از بین رفتن کرک و سریال فتوشاپ بشن رو با فایر فال ویندوز 7 و نرم افزار NetLimiter 3 مسدود کردم و برای همین منظر خیلی دقت میکنم که فایلی جا نمونه. کلا دسترسی فتوشاپ رو کُمپلت از اینترنت مسدود میکنم.

ولی بعد از اینکه من تمام مراحل فعال سازی فتوشاپ رو انجام میدم باز هم بعد از چند روز صحیح کار کردن ، فتوشاپ تایم 30 روز آزمایشیش فعال میشه و بعد از 30 روز دیگه نمیشه از فتوشاپ استفاده کرد.

لطفا منو راهنمایی کنید که چطوری میتونم برای ابد از این نرم افراز استفاده کنم و دیگه تریال نشه؟

با سلام
    دوست عزیز دقیقا واضح است که نرم افزار به اینترنت دسترسی داره وگرنه راه دیگری نیست که شرکت Adobe متوجه شود مگر اینکه نرم افزار از ابتدا پچ نشده باشد.
    واگر نرم افزار یکبار پس از 30 روز بر روی سیستمتون منقضی شده ، باید ابتدا با نرم افزارهای uninstaller نرم افزار را بطور کامل از سیستمتون پاک کنید و دوباره اقدام به نصب و پچ کردن کنید
    قطع دسترسی نرم افزار ها به اینترنت http://npshop.net/support/54/سوالات-معمول/#q115
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

تازه وارد arefiyan آواتار ها

پیش فرض BWmeter

با عرض سلام مجدد.
    طبق گفته شما ، بنده نرم افزار BWmeter را بر روی رایانه خودم نصب کردم...ولی بعد از نصب این نرم افزار بلافاصله اینترنت من قطع میشود و هر کاری که میکنم دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم. فقط زمانی دوباره میتونم به اینترنت وصل بشم که BWmeter از روی رایانم حذف کنم.

چرا وقتی نرم افزار BWmeter را نصب میکنم اینترنت قطع میشود و هر کاری میکنم دیگه وصل نمیشود؟
    آیا در داخل نرم افزار BWmeter تیک و یا گزینه ای برای اتصال به اینترت وجود داره؟

ویندوز 7 ، 64بیتی
    ویرایش توسط arefiyan : 2013-12-24 در ساعت 08:49 PM دلیل: نوشتن ویندوز 7 ، 64بیتی

سلام
    فایروال کل دسترسی شمار یه اینترنت رو محدود کرده و میتونید با تنظیم کردن اون نرم افزار های مجاز رو بهش معرفی کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

کلمات کلیدی این موضوع