مشکل فعال سازی نرم افزار idm
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

پیش فرض مشکل فعال سازی نرم افزار idm

سلام وقتی IDm رو نصب میکنم بعد از مدتی پیام میده که internet download manager has been registered with a fake serial number تو پوشه برنامه سه تا کرک دیگه هم بود برنامه رو کامل پاک کردم و با هر سه تا کرک امتحان کردم ولی بازم همین ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید

به سایت www.npshop.net قسمت دانلودها مراجعه کنید آخرین ورژن IDM رو قرار دادیم نسخه قبلی رو پاک کنید بعد از دانلود نسخه جدید اینترنت رو قطع کنید و ورژن جدید رو نصب کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
    به سایت www.npshop.net قسمت دانلودها مراجعه کنید آخرین ورژن IDM رو قرار دادیم نسخه قبلی رو پاک کنید بعد از دانلود نسخه جدید اینترنت رو قطع کنید و ورژن جدید رو نصب کنید.
    ممنون از راهنماییتون ولی بهتر نبود که وقتی کرکش خرابه تو مجموعه لرد قرار نمیدادید؟؟؟؟؟

دوست عزیز کرک خراب نبوده ، اکتیو هم میشده ولی شرکت idm روز به روز روشهایی جهت شناسایی قرار میده و وقتی به اینترنت متصل هستید شناسایی میکنه و اون نسخه رو شرکت IDM شناسایی کرده برای همین هم ما ورژن جدید رو گذاشتیم داخل سایت و زمانی که ما لرد رو تولید کردیم بهترین کرک رو قرار دادیم و در اون زمان سالم بود ، فکر می کنم دیگه باید تو ایران این مسائل بدلیل استفاده از کرک جا افتاده باشه، ولی ما سعی میکنیم همیشه بهترین کرک رو قرار بدیم تا کاربرامون کمتر به مشکل برخورد کنند. ممنون از اینکه از محصولات ما استفاده میکنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
    دوست عزیز کرک خراب نبوده ، اکتیو هم میشده ولی شرکت idm روز به روز روشهایی جهت شناسایی قرار میده و وقتی به اینترنت متصل هستید شناسایی میکنه و اون نسخه رو شرکت IDM شناسایی کرده برای همین هم ما ورژن جدید رو گذاشتیم داخل سایت و زمانی که ما لرد رو تولید کردیم بهترین کرک رو قرار دادیم و در اون زمان سالم بود ، فکر می کنم دیگه باید تو ایران این مسائل بدلیل استفاده از کرک جا افتاده باشه، ولی ما سعی میکنیم همیشه بهترین کرک رو قرار بدیم تا کاربرامون کمتر به مشکل برخورد کنند. ممنون از اینکه از محصولات ما استفاده میکنید.
    بابت راهنماییتون ممنون فک کنم یه معذرت خواهی بدهکار باشم بهتون ببخشید بذارید رو حساب اطلاعات کمم

پیش فرض نسخه 64بیتی نرم افزار

سلام بی زحمت نسخه 64 بیتی این نرم افزار رو هم قرار بدین

سلام
    نسخه موجود بر روی ویندوز های 32 و 64 بیتی قابل نصب است.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .