اشکالات متداول بازی 2014 pes با گزارش عادل فردوسی پور
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61
    تازه وارد naviid آواتار ها

من تا حالا دو نسخه از این بازی رو تهیه کردم که هیچ کدوم اجرا نمیشه...ارور 365 میده....تمام مراحل رو به درستی انجام دادم....ویندوزم رو با آنتی چک کردم...حتی ویندوزم عوض کردم...هم آنتی و هم اینترنت رو قطع می کنم و نصب و اجرا میکنم که باز نمیشه....از یه همچین مجموعه ای بعیده که فقط به فکر فروش محصولات باشه.....در ضمن فایل آپدیت رو هم دانلود و جایگذاری کردم....ولی هیچی به هیچی

خطای 365 به این علت داده می شود که از دی وی دی کپی استفاده می کنید . از شما هم بعیده که از دی وی دی کپی استفاده کنید و فقط به فکر بازی با محصول باشید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

انقدر عقلم میرسه که وقتی از دی وی دی کپی استفاده می کنم دیگه نباید از شما توقع پشتیبانی داشته باشم....خوبه دیگه فقط از سر خودتون باز میکنید دیگه....می خواید با پیک دی وی دی اصلتونو تقدیمتون کنم که ندونسته به مردم اتهام نبندید...لطفا به جای پشتیبانی تو سایت بزنید کل کل کردن....من که تا اینجا ندیدم مشکل کاربری رو حل کنید یا گفتید سیستم خرابه یا ویندوز نصب کن یا ویروس داره یا درست بلد نیستی نصب کنی....6 یا 10 تومن ارزش این رفتارها رو نداره....ممنون از پشتیبانی گرمتون نوین پندار

هر روز با افراد زیادی برخورد داریم که دی وی دی کپی (دانسته یا ندانسته) استفاه می کنند و از ما پشتیبانی می گیرند و ما هم به آنها جواب می دهیم .
    اگر از دی وی دی اورجینال استفاده می کنید و مطمئن هستید که اورجینال هست(محصول رایت شده با برچسب و پک تقلبی هم در بازار توسط کاربران گزارش شده) نباید این خطا رو دریافت کنید . ضمن اینکه اگر روی سیستم درایو مجازی هم دارین آنها رو غیر فعال کنید و مجدد اجرا کنید . یعنی فقط در my computer فقط یک درایور دی وی دی داشته باشید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

تازه وارد habib آواتار ها

سلام من بازی pes 2014 نسخه جام جهانی رو نصب کردم روز اول اجرا می شد ولی دسته نصب نشد و فول اسکرین هم نبود ولی حالا که اجرا می کنم این پیام رو می ده the dynamic library RLD.dll failed to load. please confirm that
    1 the file was copied over the same folder as the cracked executable
    2 the antivirus software is not false detecting the file (in which case white list the folder /file
    لطفا راهنمایی کنید

هم برچسب داره هم پک ولی حتما تقلبیه...درایو مجازی هم ندارم...ممنون از راهنمایی تون...ما محصول اصل رو از کجا می تونیم تهیه کنیم...خودتون محصولات رو برای فروش می ذارید?...ما وقتی هم پک داره هم هولوگرام هم رو دی وی دی برچسب دیگه از کجا می تونیم تشخیص بدیم تقلبیه...

سلام
    آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و اقدام به نصب مجدد بازی بنمایید.

تازه وارد habib آواتار ها

سلام من بازی رو حذف کردم و آنتی ویروسم رو غیر فعال کردم ولی بازی نصب نمیشه تا دایرکت ایکس نصب میشه ولی بعد دیگه ادامه نداره وتموم میشه . چرا این شرکت اینجوریه ؟ چرا این بازیا این همه مشکل دارن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط habib نمایش پست ها
    سلام من بازی رو حذف کردم و آنتی ویروسم رو غیر فعال کردم ولی بازی نصب نمیشه تا دایرکت ایکس نصب میشه ولی بعد دیگه ادامه نداره وتموم میشه . چرا این شرکت اینجوریه ؟ چرا این بازیا این همه مشکل دارن ؟

سلام
    به نظرم آنتی ویروس سیستم شما نود32 باشد و شما آنرا کامل غیر فعال نمی کنید . از طریق روش زیر آنتی ویروس را به طور کامل غیر فعال کرده و همانطور که قبلا گفتم محتویات دی وی دی را روی هارد کپی کرده و بازی را از ابتدا نصب نمایید . مطمئنا مشکلتان حل خواهد شد

http://forum.npshop.net/showthread.p...=5544#post5544
    پست دوم در لینک مربوط به غیر فعال کردن کامل آنتی ویروس نود32 می باشد .آنرا به طور دقیق و کامل مطالعه کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط naviid نمایش پست ها
    هم برچسب داره هم پک ولی حتما تقلبیه...درایو مجازی هم ندارم...ممنون از راهنمایی تون...ما محصول اصل رو از کجا می تونیم تهیه کنیم...خودتون محصولات رو برای فروش می ذارید?...ما وقتی هم پک داره هم هولوگرام هم رو دی وی دی برچسب دیگه از کجا می تونیم تشخیص بدیم تقلبیه...
    سطح دی وی دی ها باید نقره ای رنگ باشد و بنفش نباشد .
    بله در سایت نیز به فروش می رسد .
    یک احتمال دیگر برای خطای 365 هم وجود دارد . دی وی دی درست و کامل توسط درایو خوانده نمی شود که می تواند به علت کثیف بودن و یا پرخط و خش بودن سطح دی وی دی باشد . بهتر است دی وی دی را به خوبی تمیز کنید و مجدد تست کنید . در صورتی که مجدد نیز نتونستید نتیجه بگیرید بهتر است بازی را روی یک سیستم دیگر که دی وی دی درایور دیگری دارد نیز تست کرده و نتیجه را اعلام کنید .