بازی های ادیت شده ایرانی
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    تازه وارد hamed_Li آواتار ها

پیش فرض بازی های ادیت شده ایرانی

این بازی ped 4014 ویژه جام جهانی مطابق تمام نسخه های ادیت شده بازی pes توسط شرکت های مثلا مهندسی ایرانی بازسازی شده و ‍بر از ایراد و اشکال هستش که دیگه جالبترینش نشناختن دسته و کار نکردن دسته توی بازی هستش
    کلا ایرانی جماعت نمیتونه چیزی رو بدون عیب و ایراد روانه بازار کنه
    تمام اون راهکارهایی هم که گذاشتین هیچ کدوم بدرد نمیخوره و فقط وقت طلف کردنه
    من از ساعت ۱ ظهر تا خود افطار با سه تا سیستم و لب تاب و چهار تا دسته تست کردم و هیچکدوم و جواب نگرفتم...

تازه وارد arash_23 آواتار ها

منم همین مشکل و دارم
    3 بارم زنگ زدم که دفعه آخر پیچوندنم
    10 تومن پول بی زبون و دور ریختیم

سلام
    راه حل قبلاً در این تاپیک شرح داده شده.
    http://forum.npshop.net/showthread.php?t=1536
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

اگر دقت کرده باشید بنده هم ذکر کردم راه حل های ارایه شده کار ساز نیست
    بنده تو سیستم های مختلف امتحان کردم و دسته بازی رو هم تست کردم ولی باز هم جواب نگرفتم
    لطفا قبل پاسخ دادن پست رو کامل بخونید.
    از مدیریت تقاضا دارم رسیدگی کنید
    با تشکر
    ویرایش توسط hamed_Li : 2014-07-01 در ساعت 05:53 PM

مشکل شما در فایل هایی که برای شما گذاشته شده است ، حل شده . مجدد امتحان کنید و نتیجه را اعلام کنید . با تشکر
    http://forum.npshop.net/showthread.p...=5473#post5473
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

با سلام و خسته نباشید
    آقا ممنون از پیگیریاتون واقعا خوشحالم وشاخ در آوردم چون تو ایران اینجور رسیدگی های سریع و به موقع کمه و یا اصلا نیست
    ولی یه مشکل جدید پیدا شده... بازی تو دقیقه های 80 به بعد (دقیقاً نمیدونم کی) سیستم یه هویی خاموش میشه
    3 بار تست کردم عین 3 بارشم 80 به بعد سیستم خاموش شد کلا

سلام
    برام جالبه که دو نفر شما رو ارجاع میدن به یک تاپیک ولی در جواب نفر اول گفته میشه مشکل حل نشد در جواب نفر دوم گفته میشه مشکل حل شد.
    درخصوص مشکل بعد از دقیقه 80 سیستم خود را از نظر مشکلات سخت افزاری و وجود ویروس بررسی نمایید.

اون موقعی که شما اینک کردین به اون تایپیک فایلها ناقص و خراب بود ولی بعدش لطف کردن و درستش کردن... که اونم برميگردد به هماهنگی بالای شما و گروهتان که کاملا مشهود
    این مشکل خاموش شدن سیستم هم هیچ ربطی به ویروس و این چیزا نداره، همه جاش ردیفه و فقط توی جام جهانیش این اتفاق میوفته، اگه دوست دارین سیو و براتون بزارم تا شما هم امتحان کنین

تشکر میکنم از اینکه این باند مافیایی رو به همه معرفی کردید
    شما اگر انقدر تخصص دارید که تشخیص میدید مشکل از کجا است قائدتاً باید توانایی تشخیص راه حل رو هم داشته باشید ولی مطمئن باشید که مشکل از بازی نیست .
    عرض کردیم می تونین برای اطمینان ، بازی را روی سیستم دیگری هم نصب کنید .

تازه وارد natiroos آواتار ها

سلام این مشکل واسه منم حل نشد خواهشا پیگیری کنید
    ویرایش توسط natiroos : 2014-07-17 در ساعت 12:26 PM