بازی اجرا نمیشه
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

از ابتدای نصب بازی و اجرای آن هم آنتی ویروس خاموش کردم و هم اتصال به اینترنت قطع کردم ولی باز همین پیغام رو میده .

عکس کوچک شده و قابل تشخیص نیست . از کدام فایل اشکال می گیرد ؟
    می توانید محتویات دی وی دی بازی را روی هارد کپی کرده و از روی هارد نصب نمایید .
    آنتی ویروس و ویندوز سیستم شما چیست ؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

: the dynamic "RLD.dll" failded to load . please confirm that
    1) the file was copided over the same folder as the cracked executable
    2) the antivirus software is not - detcting the file ( in which case white - list the folder/file )

انتی ویروس بنده نود 32 ( ورژن 7 ) و ویندوزم 7 هستش .
    dvd را روی هارد کپی کردم ولی پس از نصب و برای اجرا ارورر بالا رو زد .
    ویرایش توسط nimasaghaei : 2014-07-07 در ساعت 02:18 PM

تازه وارد hamed13 آواتار ها

سلام من بازی را 10بار نصب کردم اجرا نشده انتی ویروسهم خاموش بوده نت هم قطع بوده ولی اررور میده. اسم اررور هم اینه: fatal error
    اخه این چه وضعشه

سلام
    برای غیر فعال کردن آنتی ویروس نود32 به این صورت عمل کنید :
    1- بر روی آیکن آنتی ویروس در taskbar کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده گزینه Temporarity disable protection را انتخاب کرده و yes و در نهایت مدت زمان غیر فعال بودن را انتخاب و OK نمایید .
    2- سپس مجدد بر روی آیکن آنتی ویروس در taskbar کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و گزینه Advanced Setup را انتخاب کنید .
    3- در کادر ظاهر شده ، از لیست سمت چپ ، ابتدا Computer و سپس HIPS را انتخاب کنید .
    4- در گزینه های وسط این کادر ، از بالا ، دو گزینه Enable HIPS (و سپس OK)و Enable Self-defence را غیر فعال کرده و در نهایت OK پایین این کادر را بزنید .

پس از غیر فعال کردن آنتی ویروس ، بازی را به طور کامل نصب نمایید .
    پس از نصب حتما پوشه بازی را در لیست فایل های امن آنتی ویروس قرار دهید تا آنتی ویروس فایل های بازی را به هم نریزد. برای این کار :
    1- در همان کادر Advanced setup ابتدا Copmputer و سپس Antivirus and antispyware را باز کنید .
    2- سپس Exclusions را انتخاب کنید .
    3- در کادر exclusions در پایین این کادر گزینه ...Add را زده و در کادر ظاهر شده آدرس مسیر بازی را بدهید و Ok نمایید تا پوشه بازی به این کادر اضافه شود .
    4- اکنون می توانید آنتی ویروس را مجدد فعال نمایید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

بعد از نصب بازی با پیغام زیر مواجه میشوم .چکار کنم
    pes2014.exe-entry point not found
    the procedure entry point getlogical processorinformation could not be located in the dynamic link library kernel32.dll.

کنار فایل اجرایی بازی ، فایل settings را باز کرده و در تب آخر ، چک کنید که سخت افزار سیستم شما برای اجرای بازی مناسب باشد

تازه وارد KG-lol آواتار ها

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت گرامی،
    بنده هم جدیدا مشکل fatal error رو پیدا کردم، در حین نصب بازی، آنتی ویروس (norton) خاموش بود و اتصال به اینترنت قطع بود.
    بعد از نصب، بازی بدون مشکل قبلی اجرا شد.
    بعد از چند روز من انتی ویروس و اتصال به اینترنت رو فعال کردم.
    بعد از اتمام کار هر دو رو غیر فعال کردم و سیستم رو ریست کردم و خواستم بازی رو اجرا کنم که با مشکل fatal error مواجه شدم.
    چاره کار چیست؟

تازه وارد KG-lol آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KG-lol نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت مدیریت گرامی،
    بنده هم جدیدا مشکل fatal error رو پیدا کردم، در حین نصب بازی، آنتی ویروس (norton) خاموش بود و اتصال به اینترنت قطع بود.
    بعد از نصب، بازی بدون مشکل قبلی اجرا شد.
    بعد از چند روز من انتی ویروس و اتصال به اینترنت رو فعال کردم.
    بعد از اتمام کار هر دو رو غیر فعال کردم و سیستم رو ریست کردم و خواستم بازی رو اجرا کنم که با مشکل fatal error مواجه شدم.
    چاره کار چیست؟
    مشکل درست شد.
    راه حل: بازی رو uninstall کنید و دوباره نصب کنید.
    در حین بازی و نصب بازی اتصال به اینترنت و آنتی ویروس باید قطع باشند در غیر اینصورت با مشکل fatal error مواجه میشوید.

سلام
    در راهنمای نصب بازی ذکر شده است که اینترنت و آنتی ویروس غیر فعال باشند .