درخواست کمک
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست کمک

پیش فرض درخواست کمک

سلام
    من نرم افزارBabylon10رو خریداری کردم.البته از سایت شمت خرید نکردم چون اطلاعی نداشتم.اما الان که به سایت شما مراجعه کردم مطلع شدم قیمت این نرم افزار4000تومان است درصورتی که ازمن مبلغ14000تومن گرفته شدخواستم خواهش کنم جلوی این گونه خریدهاروبگیرین.
    اما مشکل دوم
    نحوه کاربانرم افزار رولطفا بگین.من مرتب کانکت هستم اما همش پیغام ارور میده
    Babylon failed to connect to the server. If you are connected to the Internet, please check your connection settings in the configuration. (Error 0x80BF0193)

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshnet2 نمایش پست ها
    سلام
    من نرم افزارBabylon10رو خریداری کردم.البته از سایت شمت خرید نکردم چون اطلاعی نداشتم.اما الان که به سایت شما مراجعه کردم مطلع شدم قیمت این نرم افزار4000تومان است درصورتی که ازمن مبلغ14000تومن گرفته شدخواستم خواهش کنم جلوی این گونه خریدهاروبگیرین.
    اما مشکل دوم
    نحوه کاربانرم افزار رولطفا بگین.من مرتب کانکت هستم اما همش پیغام ارور میده
    Babylon failed to connect to the server. If you are connected to the Internet, please check your connection settings in the configuration. (Error 0x80BF0193)
    ابتدا آنتی ویروس و uac ویندوز خود را غیر فعال کرده سپس نرم افزار را اکتیو نموده و برنامه را اجرا کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.