اشکالات متداول بازی 2015 pes با گزارش عادل فردوسی پور
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 12 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 119

پیش فرض اشکالات متداول بازی 2015 pes با گزارش عادل فردوسی پور

با سلام
    در این پست می توانید سوالات و مشکلات خود در نصب یا اجرای بازی را مطرح نمایید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

تازه وارد heidari.eoc آواتار ها

با سلام و احترام

اخیرا این بازی نسخه PC رو از فروشگاه اینترنتی نوین پندار خریدم که اول کار بگم که فاقد کارت یا بن می باشد.
    و اما مشکل بنده اینکه در هنگام نصب بازی اروری میده که با زدن ignore از ان ارور میگذره و نصب به اتمام میرسه و با زدن retry همون ارور رو میاره که مضمون ارور در عکس زیر مشخص هست

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  PES-PC-error.jpg
مشاهده: 572
حجم:  15.0 کیلو بایت

و بعد از اتمام نصب و انجام کلیه مراحل گفته شده در توضیحات مربوط به نصب بازی، بازی اجرا میشه ولی در داخل بازی و قسمت انتهای بازی که kick off رو برای شروع بازی می زنیم، بازی در حالت now loading میمونه و فقط game tips ها رو صفحه میاره و اونا رو عوض میکنه ولی هر چی منتظر می مونم وارد بازی نمیشه که در عکس زیر این مسئله مشخصه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  PES2015 03-17-2015 03-36.jpg
مشاهده: 529
حجم:  292.1 کیلو بایت

لطفا راهنمایی کنید و علت نبود کارت یا بن رو هم توضیح بدین
    باتشکر

سلام
    این مشکل به این دلیل می باشد که بازی به طور کامل روی سیستم شما نصب نشده است .
    دی وی دی های بازی را تمیز کنید ، آنتی ویروس سیستم را غیر فعال کنید و مجدد بازی را نصب کنید . در صورتیکه باز به مشکل خوردید می توانید بازی را روی یک سیستم دیگر نصب کرده و فایل هایی که در سیستم شما درست و کامل نصب نشده است را در سیستم خود کپی کنید . کپی کردن فایلی که هنگام نصب به مشکل برخورد کافی می باشد .

در مورد کارت تخفیف نیز ، بعد از تعطیلات عید با بخش پشتیانی شرکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

سلام مجدد
    طبق انچه که گفته بودید مراحل نصب رو دنبال کردم ولی متاسفانه دی وی دی 2 دارای مشکل هست و در سیستم های دیگری هم که امتحان کردم همان ارور میده و اون قسمت رو نمیتونه بخونه و مشخص هست که خود دی وی دی دوم دارای مشکل هست.
    الان برای عودت و رفع مشکل خود از کجا اقدام کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید.

ببینید می تونید محتویات دی وی دی رو ، روی هارد کپی کنید و ادامه نصب دیسک دوم را از روی هارد انجام بدین

اینکار رو انجام دادم، حتی روی لب تاپ که دارای دی وی دی رایتر قدرتمند هست اقدام به کپی محتویات یا نصب کردم که هیچکدام جواب نداد و فقط سیستم هنگ میکنه و نمیتونه اون قسمتی که ارور رو میده رو بخونه، خود دی وی دی مشکل داره. تو یک سیستم دیگه هم امتحان کردم همین مسئله شد. دست شرکت درد نکنه. هر بار بازی یا نرم افزار خریدم یا ستاپ مشکل داشته یا خود دیسک مربوطه. اینم از تعطیلات عید.

سعی می کنیم مشکل شما رو حل کنیم تا تو تعطیلات عید بتونین از بازی استفاده کنین .
    پیشنهادات برای رفع مشکل شما :
    1- فایل dt44.cpk رو می تونین از نسخه انگلیسی بازی یا از روی سیستم دوستان نیز بردارید و روی سیستم خود کپی کنید . (اگر نسخه انگلیسی بازی رو در دسترس دارین می تونین نصب کرده و آن فایل را برداشته و سپس نسخه فارسی را نصب کنید و در مسیر بازی کپی کنید) . به نظرم دی وی دی برای اجرا مشکل نداشته باشه و بتونین بعد از نصب کامل بازی ، رو اجرا کنید .
    2- می تونین به فروشنده مراجعه کنید و موضوع را بهش توضیح دهید . اونا می تونن پک شما رو تعویض کنند و خودشون برای ما نسخه معیوب رو برگشت می زنند .
    3- اگر فروشنده قبول نکرد و راه شماره یک نیز جواب نداد باید با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید که بعد از تعطیلات نوروز می تونن ارسال دی وی وی رو براتون انجام بدهند.
    مطمئنا با روش اول می تونین مشکل خودتون رو حل کنید . پیشاپیش سال نوتون مبارک و شرمنده از این اتفاقی که برای شما افتاد . انشاالله که بتونین مشکل رو حل کنید .

با روش اول که گفتین، مشکل اجرای بازی حل شد و بازی به خوبی اجرا می شود که از این بابت تشکر می کنم ولی مشکلی در بازی هست که ازار دهنده است و اون اینکه صدای گزارشگر فقط دقاقی اغازین بازی میاد و سپس کاملا قطع میشه و اصلا چه گل زدن ها چه خطا ها چه افساید ها و ... را اصلا اعلام نمی کنه و فقط گاهی اسامی بازیکنان رو توپ بین انها با پاس کوتاه رد و بدل میشه رو اعلام میکنه اونم بعضی ها رو .
    مشخواستم بدونم راه حل این مشکل چیه چون اگر منظور از گرارش این باشه که نسخه انگلیسش حتما بهتر خواهد بود. ضمنا در خصوص عودت بازی که اشاره کردید باید بگم که بازی رو از فروشگاه اینترنتی خود نوین پندار خریدم که با پست دستم رسیده.
    لطفا راهنمایی کنید
    عید شما هم پیشاپیش مبارک باشه ان شاء... .

برای تعویض دیسک 2 می توانید بعد از تعطیلات عید با بخش پشتیبانی هماهنگ کنید .
    در مورد مشکل گزارش اصلا نباید به این صورت باشد . بهتر است بیشتر بازی کنید ، مخصوصا تیم های مطرح . مثلا برای تست آلمان مقابل انگلیس را امتحان کنید و نتیجه را در اینجا مطرح کنید .

المان مقابل انگلیس رو هم امتحان کردم
    باز همان مشکل هست و در کل 90 دقیقه فقط صدای گزارشگر محدود به اسم بردن چند بازیکن اون هم خیلی کم و در شروع بازی با گفتن "با سلام ، من عادل فردوسی پور هستم و با گزارش این بازی ..." میشه. بقیه اوقات هم بازی بدون صدای گزارش هست و فقط صدای توپ و صدای تماشاگران میاد همین.
    واقعا این یعنی گزارش بازی!!!