مشکل در اجرای بازی
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    تازه وارد hosan آواتار ها

پیش فرض مشکل در اجرای بازی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  Capture.PNG
مشاهده: 388
حجم:  11.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  Capture1.PNG
مشاهده: 405
حجم:  8.2 کیلو بایتسلام چه جوری این دو مشکل را رفع کنم

سلام
    آنتی ویروس شما فایل های کرک بازی را پاک کرده است . دی وی دی بازی را داخل دستگاه قرار دهید و وارد پوشه های داخل دی وی دی شوید . داخل پوشه کرک شوید و فایل ها را در مسیر نصب بازی کپی کنید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

تازه وارد mahdi4708 آواتار ها

سلام.اقا من محصول pes 2016 شما خریداری کردم ونصب کردم با اینکه کاملا نصب شد و وارد بازی می شوی به محض اینکه دو تیم انتخاب میکنم و میخوام بازی کنم بازی متوقف میشه و خارج میشه علتش چیه؟و یکی اینکه وقتی میخوایی تنظیمات دسته رو درست کنی بعد از درست کردن تنظیمات و سیو کردن تنظیمات وقتی میخوای وارد بازی شی گرافیک بازی به شدت افت میکنه بطوریکه نوشته های بازی رو نمی تونی بخونی یا اسامی بازیکنا به وضوح دیده نمیشن اما اگر به قسمت سیتینگ دست نزنی کیفیت خوبی داره؟مشکل از کامپیوتر ماست یا بازی شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi4708 نمایش پست ها
    سلام.اقا من محصول pes 2016 شما خریداری کردم ونصب کردم با اینکه کاملا نصب شد و وارد بازی می شوی به محض اینکه دو تیم انتخاب میکنم و میخوام بازی کنم بازی متوقف میشه و خارج میشه علتش چیه؟و یکی اینکه وقتی میخوایی تنظیمات دسته رو درست کنی بعد از درست کردن تنظیمات و سیو کردن تنظیمات وقتی میخوای وارد بازی شی گرافیک بازی به شدت افت میکنه بطوریکه نوشته های بازی رو نمی تونی بخونی یا اسامی بازیکنا به وضوح دیده نمیشن اما اگر به قسمت سیتینگ دست نزنی کیفیت خوبی داره؟مشکل از کامپیوتر ماست یا بازی شما؟
    سلام
    در صورتی که بازی شما PES 2016 نسخه انگلیسی می باشد از طریق لینک زیر مشکل را حل نمایید
    http://forum.npshop.net/forumdisplay.php?f=135

جهت رفع اشکال گرافیک بازی نیز ، در فایل تنظیمات ، گرافیک و رزولیشن بازی رو تغییر دهید و مورد مناسب و دلخواه خود را پیدا کنید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .