کاش Adobe Photoshop CS3 ME هم در این Package گنجونده شده بود.
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

Talking کاش Adobe Photoshop CS3 ME هم در این Package گنجونده شده بود.

این موضوع فقط در حد پیشنهاد هست :

نسخه CS3 مجموعه Adobe در Lord 4 هست و این خیلی خوبه.
    اما فکر می کنم یه خورده صبر کردن و ارائه هم زمان CS3 نسخه خاورمیانه (امکان مستقیم فارسی نویسی) و قرار دادن اون در این Package می تونست خیلی خیلی موثر باشه.
    بهتر نبود؟

راستی نرم افزار Net support School رو هم کاش میذاشتین.
    خیلی خیلی لازم میشه.در قسمت Networking.

و همین طور نرم افزار فوق العاده کاربردی Faronics Deep Freeze که کرک نسخه های جدیدش رو عمرا بتونین پیدا کنین.
    در قسمت Utility یا BackUp .
    من مجبور شدم اونو با حجم خیلی زیاد دانلود کنم.
    کار سختی بود.

اما خیلی خوشحال شدم وقتی چشمم به Acronis True Image‌ افتاد و بلادرنگ از فروشنده خواستم که این package رو از پشت ویترین برام بیاره.

ارائه دفترچه ای که حاوی لیست نرم افزارها که از همه مهم تر یه کوچیک اشاره به کارایی اون ها و همین طور کیفیت خیلی خوب ورق هاش داره کار قشنگیه.

بارها شده قبل از خواب فقط به خاطر اینکه از صفحه آرایی و رنگ بندی سبز خوشگلش و شماره DVD‌ و دسته بندی مرتب بر اساس حروف الفبا و .... خوشم اومده الکی نشستم ورق زدم و کاربرد نرم افزارهاشو خوندم.
    درسته که لیست کلی و جستجو و ..... به صورت الکترونیکی (کامپیوتری) تعبیه شده اما این که به روش سنتی قدیمی هم این مرور صفحات قابل لمس هست و به راحتی در دسترسه خیلی خوبه.

اون Screen Saver ای به نام Watermill 3D Screen Saver هم که یک آسیاب هست و به قول خودتون در کنار چمن زار و رودخونه فوق العاده خوشگله و نسبت به بقیه Screen Saver های سه بعدی که قرار دادین قابل مقایسه نیست از لحاظ بی نظیر بودن و آرامشی که منتقل می کنه. از بابت قرار دادن اون هم خیلی ممنونم.
    ویرایش توسط reza_sadeghi : 2007-08-27 در ساعت 05:20 PM