ایراد دیسک اورجینال در dvd های آموزشی
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    تازه وارد shaivan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinplv نمایش پست ها
    انتی ویروس هم باید حتما غیرفعال باشه تست کنین احتمالا جواب میده
    تست کردم جواب نداد !

نقل قول نوشته اصلی توسط shaivan نمایش پست ها
    من اینجورم تست کردم اجرا نشد !

چرا هیچ کی رسیدگی نمی کنه؟؟؟؟
    داخل پوشه های DVD ، وارد پوشه HDCS Driver شده و فایل Help را باز کرده و توضیحات داده شده را مطالعه نمایید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

تازه وارد meti.rfm آواتار ها

منم مشکل شما رو دارم و هرکاری کردم برطرف نشد و احتمال خیلی بالا مشکل از آپدیت ویتدوزه و باید pach جدید ارائه بشه

سلام
    من از وقتی ویندوزم اپدیت شد دگ اتوران برام بالا نمیاد اون فایل patch هم برام کار نمیکنه میشه لطفا کمکم کنید چکار کنم

تازه وارد majidghd آواتار ها

قبل هر کاری فایل patch داخل درایو c کپی کنید بعد فایل patchاجرا کنید و سپس برنامه اموزشی اجرا کنید
    موفق باشید.

سلام بزرگوار این مورد اگر فقط خطایی که به شما نشون میده با همون مضمون و کد خطا 5 رقمی با همین حل خواهد شد در صورتی که تفاوتی داره با شماره 02188994474-5 قسمت پشتیبانی تماس بگیرید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

سلام اگر ویندوز 10 دارید و از آخرین آپدیت آن استفاده میکنید لطفن به تلگرام @nptel پیام بدید تا راهنمای تصویری آن را ارسال کنم براتون
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

با سلام خدمت عزیزان این روش روی ویندوز 10 انجام دادم مشکلم حل شد ممنون از راهنماییتون البته انتی ویروس روی سیستم ندارم

سلام هر کدام از شما دئستان اگر با لینک مشکل تون رفع نشد لطفن در تلگرام به @nptel پیام بدید