آموزش زیان رزتا استون
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

پیش فرض آموزش زیان رزتا استون

چند وقت پیش ورژن چهار رزتا استون انگلیسی رو گرفتم ولی روی کامپیوترم اجرا نشد بعد زنگ زدم گفتن مشکل از کامپیوترتونه حالا که لپ تاب خریدم دوباره نصبش کردم ولی اجرا نمی کنه متاسفم نردیک 20 هزار تومان پولم رو ریختم توی سطل اشغال

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmazaheri نمایش پست ها
    چند وقت پیش ورژن چهار رزتا استون انگلیسی رو گرفتم ولی روی کامپیوترم اجرا نشد بعد زنگ زدم گفتن مشکل از کامپیوترتونه حالا که لپ تاب خریدم دوباره نصبش کردم ولی اجرا نمی کنه متاسفم نردیک 20 هزار تومان پولم رو ریختم توی سطل اشغال
    سلام
    با عرض پوزش از مشکل بوجود آمده ، انشاالله با کمک هم مشکل را حل خواهیم کرد .
    هنگام اجرا به شما یک پیغام خطا میدهد که در آن یک شماره خطا ذکر شده است . لطفا اون شماره خطا رو ذکر کنید . ویندوزی که الان روی لپ تاپ شما نصب است را نیز ذکر کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

این دو عکس زمانیه که نرم افزار رو اجرا می کنم
    ویندوز 10

سلام پاک شدن dll های شما می تونه از آنتی ویروس یا یک برنامه امنیتی رو ویندوزتون باشه اما شما لطف بفرمایید بفرمایید تهران تشریف دارید یا شهرستان؟
    و لطف کنید حتمن با شرکت قسمت پشتیبانی تماس بگیرید
    021-88994474-5
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

دوست عزیز قبلا زنگ زدم گفتن مشکل از کامپیوترتونه
    من اصفهانم
    روی ویندوز تاره نصب شده بدون آنتی ویروس هم قبلا امتحان کردم همین ارور رو می داد
    متاسفانه هم نرم افزار ها هم پشتیبانی نوین پندار ضعیفه قبلا icdl 2010 , آموزش فتوشاپ هم گرفته بودم اونا هم همچین مشکلانی داشتن
    من آمورش های دیگه رو هم دیدم ولی همچین مشکلاتی نداشتن
    ویرایش توسط ehsanmazaheri : 2016-10-17 در ساعت 01:45 AM

سلام لطف می کنید یا با ما مجددن تماس بگیرید یا اینکه به npstore90@gmail.com شماره تماستون رو ایمیل کنید بتونم تماس بگیرم. تا بتونم ورژن جدید نرم افزار رو براتون پست کنم؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

شماره تماس 09210384359
    mazaheri.ehsan1996@gmail.com
    هر جور می دونید ولی دیگه حاضر نیستم برای رزتا استون هزینه ای پرداخت کنم

ممنون که مشکلم رو حل کردین.
    نسخه ای که برام فرستادین کار می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmazaheri نمایش پست ها
    ممنون که مشکلم رو حل کردین.
    نسخه ای که برام فرستادین کار می کنه
    خواهش می کنم ، وظیفه بود .
    ممنون از اینکه اطلاع دادید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .