ارور 300
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ارور 300

تازه وارد tiza آواتار ها

پیش فرض ارور 300

وقت بخیر توی سوالات متداول این ارور رو هم دیدم اما پاسخی درست داده نشده. چکار باید کنیم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tiza نمایش پست ها
    وقت بخیر توی سوالات متداول این ارور رو هم دیدم اما پاسخی درست داده نشده. چکار باید کنیم؟؟
    فایل اجرا و فایل کرک بازی به هم ریخته است . می توانید در داخل دی وی دی 2 بازی ، پوشه کرک ، محتویات آنرا در مسیر نصب بازی کپی کرده و مجددا بازی را اجرا کنید . آنتی ویروس سیستم خود را نیز غیر فعال نمایید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

تازه وارد tiza آواتار ها

بزرگوار این کارارو همه رو انجام دادم حتی windows defender هم off کردم مشکل حل نشد. بازی رو پاک هم کردم و مجددا نصب کردم بازهم مشکل حل نشد. فایل hdcss رو هم مطابق فرموده های خودتون انجام دادم اما دوباره همون ارور 300- ظاهر میشود.

بزرگوار این کارارو همه رو انجام دادم حتی windows defender هم off کردم مشکل حل نشد. بازی رو پاک هم کردم و مجددا نصب کردم بازهم مشکل حل نشد. فایل hdcss رو هم مطابق فرموده های خودتون انجام دادم اما دوباره همون ارور 300- ظاهر میشود.
    فایل اجرایی بازی را هم جایگزین کردید ؟
    فایل اجرایی بازی را به صورت Run as administrator اجرا کنید .
    چه ویندوزی دارید ؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

تازه وارد tiza آواتار ها

بله انجام دادم. ویندوز8

بله انجام دادم. ویندوز8
    با شرکت بخش پشتیبانی تماس بگیرین تا از طریق نرم افزار به سیستم شما متصل شوند و مشکل را بررسی نمایند .
    لطفا قبل از تماس نرم افزار Team viewer را روی سیستم خود نصب نمایید .