نرم افزار ادیوس
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    تازه وارد motahare آواتار ها

پیش فرض نرم افزار ادیوس

با سلام
    من یک نسخه از نرم افزار ادیوس 7.5 خریداری کردم که شامل 2 دی وی دی (نرم افزار ادیوس + آموزش ) بود.

از یک ماه قبل که خریداری کردم در باز کردن برنامه مشکل داشتم . بطوری که باید چند بار دی وی دی رو بیرون میاوردم و باز در لپتاپم قرار میدادم. با این حال با این مشکل کنار اومدم. ویندوزم رو عوض کردم ولی کماکان مشکل ادامه داشت...
    ویندوز من سون 64 بیتی...
    تا امروز که کلا دیگه نرم افزار برای من باز نمیشه!!! و ارور 210 رو بهم نشون میده و بهم پیام میده با تشکر از خرید شما!!!!!!

این چه تشکریه که پدر من رو در آورده!!!!!!!
    از همون اول اینقدر اذیتم کرده و اینم از الان...........!!!!!!!!!!
    با توجه به اینکه در شهرستان هستم امکان مراجعه به فروشنده رو ندارم و برای همین با مشکل قبلی کنار اومدم ولی الان دیگه کلا برایم دی وی دیه آموزش رو باز نمیکنه...
    لطفا اگه راهی هست منو راهنمایی کنید......

نقل قول نوشته اصلی توسط motahare نمایش پست ها
    با سلام
    من یک نسخه از نرم افزار ادیوس 7.5 خریداری کردم که شامل 2 دی وی دی (نرم افزار ادیوس + آموزش ) بود.

از یک ماه قبل که خریداری کردم در باز کردن برنامه مشکل داشتم . بطوری که باید چند بار دی وی دی رو بیرون میاوردم و باز در لپتاپم قرار میدادم. با این حال با این مشکل کنار اومدم. ویندوزم رو عوض کردم ولی کماکان مشکل ادامه داشت...
    ویندوز من سون 64 بیتی...
    تا امروز که کلا دیگه نرم افزار برای من باز نمیشه!!! و ارور 210 رو بهم نشون میده و بهم پیام میده با تشکر از خرید شما!!!!!!

این چه تشکریه که پدر من رو در آورده!!!!!!!
    از همون اول اینقدر اذیتم کرده و اینم از الان...........!!!!!!!!!!
    با توجه به اینکه در شهرستان هستم امکان مراجعه به فروشنده رو ندارم و برای همین با مشکل قبلی کنار اومدم ولی الان دیگه کلا برایم دی وی دیه آموزش رو باز نمیکنه...
    لطفا اگه راهی هست منو راهنمایی کنید......
    واقعا اینجا کسی نیست که پاسخگو باشه!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط motahare نمایش پست ها
    واقعا اینجا کسی نیست که پاسخگو باشه!!!!!!!!!!
    سلام
    روی سیستم دیگری هم تست کردین تا حالا؟ اونجا هم همین پیغام رو دریافت می کنید ؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

لطفن یک بار از داخل dvd یک exe وجود داره به نام start.exe روی اون کلیک راست کرده run as adminstrator را بزنید و به این صورت اجرا کنید.
    و حتمن روی سیستم های دیگه هم امتحان کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

سلام
    بله روی چند تا سیستم دیگه هم از اون روز تست کردم باز همینطور میشه...!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط PERSIAN BOY نمایش پست ها
    سلام
    روی سیستم دیگری هم تست کردین تا حالا؟ اونجا هم همین پیغام رو دریافت می کنید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
    لطفن یک بار از داخل dvd یک exe وجود داره به نام start.exe روی اون کلیک راست کرده run as adminstrator را بزنید و به این صورت اجرا کنید.
    و حتمن روی سیستم های دیگه هم امتحان کنید
    چشم حتما این راه رو هم امتحان میکنم و نتیجه رو باز اعلام میکنم
    خیلی ممنون از راهنماییتون....

کلمات کلیدی این موضوع