مشکل در اجرای ارور -1
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    تازه وارد Cr7 آواتار ها

پیش فرض مشکل در اجرای ارور -1

با سلام خدمت ادمین محترم؛
    من با مشکل -1 رو به رو شدم در صورتی که تمام ویروس کش هام خاموش بود و بازی با این ارور رو به رو شد،یک بار خاموش و روشن کردم و دوباره ویروس کش رو خاموش کردم و وارد بازی شدم ولی باز با این ارور رو به رو شدم!
    الان این دفعه پنجممه که بازی رو انیستال میکنم و از نو نصب میکنم تا حداقل 10 روز باهاش بازی کنم!
    دفعه قبل تیممو رسونده بودم به درجه بالا ولی بخاطر این ارور مجبور شدم انیستال کنم!
    لطفا جواب بدید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Cr7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت ادمین محترم؛
    من با مشکل -1 رو به رو شدم در صورتی که تمام ویروس کش هام خاموش بود و بازی با این ارور رو به رو شد،یک بار خاموش و روشن کردم و دوباره ویروس کش رو خاموش کردم و وارد بازی شدم ولی باز با این ارور رو به رو شدم!
    الان این دفعه پنجممه که بازی رو انیستال میکنم و از نو نصب میکنم تا حداقل 10 روز باهاش بازی کنم!
    دفعه قبل تیممو رسونده بودم به درجه بالا ولی بخاطر این ارور مجبور شدم انیستال کنم!
    لطفا جواب بدید ممنون میشم
    سلام
    آنتی ویروس فایل های بازی را پاک کرده است . نیاز به نصب مجدد بازی نیست . در داخل دی وی دی 2 بازی ، پوشه Crack ، محتویات این پوشه را در مسیر نصب بازی کپی کنید.
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

کلمات کلیدی این موضوع