خطای شناسایی قفل نرافزار -300 در pes16
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

پیش فرض خطای شناسایی قفل نرافزار -300 در pes16

سلام من وقتی می خوام وارد بازی شم می زنه شناسایی قفل نر افزار -300چی کار کنم لطفا کمکم کنید؟

سلام محتویات پوشه ی crack یا other files را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید و مجددن اجرا کنید
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
    سلام محتویات پوشه ی crack یا other files را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید و مجددن اجرا کنید
    من پوشهother files پیدا نمی کنم ولی وقتی که می ریزم باز هم همون مشکلو داره .؟

در داخل dvd2 بازی هستش .
    محتویات این پوشه رو در مسیر نصب بازی ، جایگزین فایل های قبلی کنید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

نقل قول نوشته اصلی توسط PERSIAN BOY نمایش پست ها
    در داخل dvd2 بازی هستش .
    محتویات این پوشه رو در مسیر نصب بازی ، جایگزین فایل های قبلی کنید .
    میشه دقیقا بگین کدوم پوشه تو دی وی دی 2 هرچی می گردم پیدا نمی کنم من دیشب دیتا پک 3و4 رو ریختم و کرکه دیتا پک4 رو ریختم تو محل نصب بازی ولی موقعه باز کردن گفتش قفل نرافزار -300 بعد رفتم پوشه کرکو ریختم محل نصب بازی ولی بازم همون مشکلو داشت
    ویرایش توسط محمد رضا 1324 : 2017-08-01 در ساعت 03:11 PM

آپدیت بازی رو از کجا گرفتید ؟
    به بازی به هیچ عنوان نباید آپدیت اضافه شود و فایل های بازی تغییر کند ، مگر آپدیت یورو 2016 فرانسه که در سایت ما در لینک زیر قرار گرفته(که در این صورت لیگ برتر از بین خواهد رفت و فقط گزارش فارسی خواهید داشت) .

http://npshop.net/download/details/1...uro-2016-PC/0/

در حال حاضر ، بازی را کامل uninstall کنید و مجددا نصب نمایید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .

نقل قول نوشته اصلی توسط persian boy نمایش پست ها
    آپدیت بازی رو از کجا گرفتید ؟
    به بازی به هیچ عنوان نباید آپدیت اضافه شود و فایل های بازی تغییر کند ، مگر آپدیت یورو 2016 فرانسه که در سایت ما در لینک زیر قرار گرفته(که در این صورت لیگ برتر از بین خواهد رفت و فقط گزارش فارسی خواهید داشت) .

http://npshop.net/download/details/1...uro-2016-pc/0/

در حال حاضر ، بازی را کامل uninstall کنید و مجددا نصب نمایید .
    خیلی ممنون . من دیشب با بازی کلی ور رفتم و درستش کردم من کلی کیت پکو فیس اسکوربورد تو بازی ریختم به اضافه ی دیتا پک 2 :d

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا 1324 نمایش پست ها
    خیلی ممنون . من دیشب با بازی کلی ور رفتم و درستش کردم من کلی کیت پکو فیس اسکوربورد تو بازی ریختم به اضافه ی دیتا پک 2 :d
    خواهش می کنم . موفق باشید .