مشکلات مجموعه نرم افزاري لرد 2008 - Ver 5.
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    تازه وارد user آواتار ها

پیش فرض مشکلات مجموعه نرم افزاري لرد 2008 - Ver 5.

1- هنگام اجرای آتوران lord، home page بدون اطلاع کار بر عوض می شود وبه جای سایت هایی که درaddress bar قرار دارد جای می گیرد و آنها را از بین می رود.
    2- در همه 7 dvd در قسمت سرگرمی هنگام انتخاب فیلم ، فیلمی وجود ندارد در داخل dvd ها هم در فلدر movie نیز فیلمی نمی باشد.
    3-در قسمت موزیک بیشتر music ها در همه dvd ها تکرار شده است.
    4-بیشتر serialها در قسمت name به جایlord of softwares 2008 ، lord of softwares2007 نوشته شده است وهمچنیین هنگام بزرگتر کردن تصاویر نرم افزار ها در قسمت title آن lord of softwares 2007 نوشته شده است واین نشانه این است که تغییری در ورژن جدید نداده شده است.
    5-در هنگام نصب ویندوز xp زبان فارسی نصب نمی شود و همچنین بعد از نصب ویندوز تصویری که به عنوان background انتخاب شده است جمله ای به عنوان lord of softwares2004-2007 نوشته شده است در حالی که باید lord of softwares2004-2008 نوشته شده باشد واین نشانه این است که تغییری در ورژن جدید نداده شده است.
    6- بعد از نصب ویندوز xp آیکن media player تغییر کرده است یعنی در هنگام اجرا کردن media player آیکنی که در taskbar قرار می گیرد متفاوت است و این نشانه این است که در ویندوز دستکاری شده است.
    7-در dvd4 در قسمت Babylon Glossary\ Farsi Glossary فایل اصلی Babylon به نام hfarsi وجود ندارد.
    8-در اجرای dvd8 آیکنی که در dvd-ram قرار می گیرد با بقیه آیکن dvd ها متفاوت است و آتوران lord ندارد این باعث نمی شود که به خاطر حجم ویندوز vista آتوران نداشته باشد و می توان گفت که lord of softwares 2008 به جای 8 dvd 7 dvd دارد.
    9-بر روی جعبه این pack در قسمتی که 45 گیگابایت نوشته شده است دور آن به جای lord of softwares 2008 این جمله lord of softwares 2007 نوشته شده است.
    10-رنگ های موجود در دفترچه راهنما به صورت غیر واضح است.در کل lord of softwares 2007 ver 3.0 از همه pack ها جالب تر است.

پیش فرض پاسخ : مشکلات مجموعه نرم افزاري لرد 2008 - Ver 5.

نقل قول نوشته اصلی توسط user نمایش پست ها
    1- هنگام اجرای آتوران lord، home page بدون اطلاع کار بر عوض می شود وبه جای سایت هایی که درaddress bar قرار دارد جای می گیرد و آنها را از بین می رود.
    2- در همه 7 dvd در قسمت سرگرمی هنگام انتخاب فیلم ، فیلمی وجود ندارد در داخل dvd ها هم در فلدر movie نیز فیلمی نمی باشد.
    3-در قسمت موزیک بیشتر music ها در همه dvd ها تکرار شده است.
    4-بیشتر serialها در قسمت name به جایlord of softwares 2008 ، lord of softwares2007 نوشته شده است وهمچنیین هنگام بزرگتر کردن تصاویر نرم افزار ها در قسمت title آن lord of softwares 2007 نوشته شده است واین نشانه این است که تغییری در ورژن جدید نداده شده است.
    5-در هنگام نصب ویندوز xp زبان فارسی نصب نمی شود و همچنین بعد از نصب ویندوز تصویری که به عنوان background انتخاب شده است جمله ای به عنوان lord of softwares2004-2007 نوشته شده است در حالی که باید lord of softwares2004-2008 نوشته شده باشد واین نشانه این است که تغییری در ورژن جدید نداده شده است.
    6- بعد از نصب ویندوز xp آیکن media player تغییر کرده است یعنی در هنگام اجرا کردن media player آیکنی که در taskbar قرار می گیرد متفاوت است و این نشانه این است که در ویندوز دستکاری شده است.
    7-در dvd4 در قسمت Babylon Glossary\ Farsi Glossary فایل اصلی Babylon به نام hfarsi وجود ندارد.
    8-در اجرای dvd8 آیکنی که در dvd-ram قرار می گیرد با بقیه آیکن dvd ها متفاوت است و آتوران lord ندارد این باعث نمی شود که به خاطر حجم ویندوز vista آتوران نداشته باشد و می توان گفت که lord of softwares 2008 به جای 8 dvd 7 dvd دارد.
    9-بر روی جعبه این pack در قسمتی که 45 گیگابایت نوشته شده است دور آن به جای lord of softwares 2008 این جمله lord of softwares 2007 نوشته شده است.
    10-رنگ های موجود در دفترچه راهنما به صورت غیر واضح است.در کل lord of softwares 2007 ver 3.0 از همه pack ها جالب تر است.
    1) بله این یک روش تبلیغاتی است که توسط خیلی از شرکتهای دیگه در ایران و غیر از ایران انجام میشه و چیز عجیبی نیست.
    2) دلیلی ندارد که در تمام دیسکها فیلم باشد این قسمت به صورت اضافه و فقط برای سرگمی افزوده شده است.
    3) شما بسته نرم افزاری خریدید نه بسته صوتی
    4) برخی نرم افزارها با سریال و کرک قبلی هماهنگی داشتن و تغییری نکردن اینها فقط سریالند و دلیلی قابل قبولی برای اینکه خود نرم افزار تغییر نکرده نیستند.
    5) یعنی چه زبان فارسی نصب نمیشود؟ درضمن Background ویندوز ربطی به خود ویندوز ندارد البته فکر کنم ویندوز XP تغییر نکرده باشد.
    6) شما چیزی درباره پوسته ویندوز نشنیدید.
    7) بله ولی Glossary دیگه اضافه شده دلیل حذف Hfarsi برای من هم مشخص نیست.
    8) دیسک 8 ویندوز ویستا هست و نرم افزار دیگه ندارد تا نیاز به اتوران باشد دلیل کمبود فضا نبوده است. و نمیدونم چرا شما ویستا را جزو نرم افزارها حساب نمیکنید.
    9) این یک اشتباه گرافیکی بوده که در چاپ اتفاق افتاده و دیگر نمیشد اشتباه را جبران کرد.
    10) نمیدانم شاید برای شما اینچنین بوده چون نسخه هایی که من دارم اینطور نیست.

در آخر از جزئی بینی شما تشکر میکنم اما از شما خواهش میکنم عادلانه به موضوع نگاه کنید و این محصول را با دیگر محصولات بازار از همه لحاظ و با همین جزئی نگری مقایسه کنید.

پیش فرض پاسخ : مشکلات مجموعه نرم افزاري لرد 2008 - Ver 5.

با سلام
    از ویستا استفاده می کنم و اتوران در ویستا کار می کند ولی صفحه ای که اسامی نرم افزارها را نشان می دهد بالا نمی آید .
    حتی چند بار ریستارت کردم ولی هیچ فایده ای نداشت.

تازه وارد ranaz آواتار ها

با سلام
    کرک برنامه finalrecovery v2.1.0.2 در دی وی دی 4 مجموعه لرد 2008 ورژن 5.0 مشکل دارد لطفا به دلیل نیاز فوری ارائه طریق بفرمائید
    ممنون