خرابی لبتاب
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خرابی لبتاب

تازه وارد Amiiir آواتار ها

پیش فرض خرابی لبتاب

سلام. اولا چجوری میشه با پشتیبانی حرف زد؟
    دوما یه درایور میخواستم رفتم یه سی دی درایور پک مال شرکت شمارو خریدم. گذاشتم اون درایورو نداشت وصل شدم به نت دانلود کنه که رفت رو آپدیت چندتا چیپستو... بعد یهو ال سی دی لبتاب سیاه شد کلا. خاموش روشن میکنم آرم ایسوز میاد بعد تاریک میشه و آهنگ بالا اومدن ویندوز میاد ولی تصویر اصلا نمیاد. چی شده؟ چکار کنم؟ من کارم با لبتابه. کارام مونده. یه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiir نمایش پست ها
    سلام. اولا چجوری میشه با پشتیبانی حرف زد؟
    دوما یه درایور میخواستم رفتم یه سی دی درایور پک مال شرکت شمارو خریدم. گذاشتم اون درایورو نداشت وصل شدم به نت دانلود کنه که رفت رو آپدیت چندتا چیپستو... بعد یهو ال سی دی لبتاب سیاه شد کلا. خاموش روشن میکنم آرم ایسوز میاد بعد تاریک میشه و آهنگ بالا اومدن ویندوز میاد ولی تصویر اصلا نمیاد. چی شده؟ چکار کنم؟ من کارم با لبتابه. کارام مونده. یه راهنمایی کنید
    سلام
    قبل از لود شدن ویندوز کلید F8 رو چندین بار فشار دهید و وارد محیط safe mode شوید . سپس می توانید درایورهایی که نصب کرده اید را پاک نمایید .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .