Pes 2019
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Pes 2019

پیش فرض Pes 2019

سلام من pes2019نصب کردم اجرای بازی که میزنم قفل کامل انجام میشه ولی وارد بازی نمیشه لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Alimoosavu نمایش پست ها
    سلام من pes2019نصب کردم اجرای بازی که میزنم قفل کامل انجام میشه ولی وارد بازی نمیشه لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    منم همین مشکل و دارم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام pes برای کامپیوتر یا پلی استیشن؟
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالات ، در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ها ست و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قبیل معذور می باشد.

سلام من pes2019برای pc نصب کردم تمامی فایلهای c++,direcctxرو نصب کردم آنتی ویروس رو هم از سیستم حذف کردم ولی بازی اجرا نمیشه و سخت افزار هم اوکی هست امارور
    Pro evoolution soccer 2019has stoped working
    رو میده وگزینه close the program رو فقط میتونم بزنم لطفا سریعا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedhoseini نمایش پست ها
    سلام من pes2019برای pc نصب کردم تمامی فایلهای c++,direcctxرو نصب کردم آنتی ویروس رو هم از سیستم حذف کردم ولی بازی اجرا نمیشه و سخت افزار هم اوکی هست امارور
    Pro evoolution soccer 2019has stoped working
    رو میده وگزینه close the program رو فقط میتونم بزنم لطفا سریعا راهنمایی کنید
    سلام
    لطفا عکس از مشخصات سخت افزاری سیستم خود برای ما ارسال کنید . نمایش مشخصات سخت افزاری سیستم از طریق فایل settings قابل مشاهده است .
    گروه پشتیبانی فقط پاسخگوی سوالاتی می باشند که در زمینه اشکال در نصب و یا فعالسازی برنامه ای باشد و از پاسخگویی به سوالاتی مثل روش کار با نرم افزار و یا مواردی از این قییل معذور است .