قشم کجاست؟
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: قشم کجاست؟

پیش فرض قشم کجاست؟

تاریخچه جزیره قشم
    درباره پیشینه بزرگترین جزیره ایران، اسناد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در کنار تنگه هرمز، از دیرباز این جزیره نقشی راهبردی داشته است. براساس مدارک ژئولوژی و سنگ‌واره‌هایی که در این جزیره کشف شده است، می‌گویند که از 400 هزار سال قبل در قشم زندگی انسانی جریان داشته است و این یعنی که حتی قبل از این تاریخ هم این جزیره وجود داشته است.

سلسله‌های مختلفی چون مادها، ساسانیان، هخامنشیان از جمله حاکمانی بودند که قشم در زمان آنها قدرت بسیار زیادی داشت و از نظر استراتژیک و رونق زندگی اهمیت زیادی پیدا کرده بود. امروز، قشم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و معطلی بیش از این جایز نیست.
    نکات مهم اجاره سوئیت ساحلی شخصی در قشم
    یک سفر کوچک و جمع‌و‌جور با اقامت در یک سوئیت برای افرادی که به سفرهای راحت علاقه دارند مناسب است. با رزرو روزانه سوئیت مبله در قشم می‌توانید سفری راحت و بی‌دردسر را تجربه کنید و جاذبه‌های دیدنی این شهر لذت ببرید. اگر به دنبال انتخاب بهترین سوئیت های قشم هستید باید از بین صدها اقامتگاه جزیره قشم سوئیت خود را پیداکنید، البته نظرات مهمانان قبلی در انتخاب شما می تواند کمک زیادی بکنند. بهترین سوئیت های قشم که در نزدیکی ساحل واقع شده اند را می توانید در دو شهر قشم و درگهان بیابید. همچنین برای پیدا کردن یک سوئیت ساحلی با قیمت ارزان نباید نگران باشید زیرا اتاقک مجموعه ای از اقامتگاه های ارزان را برای شما فراهم کرده است.
    همچنین برای اجاره سوئیت در قشم از سایت اتاقک می‌توانید اینجا کلیک کنید.

اتفاقا ما عیدامسال با وجود کرونا رفته بودیم قشم ( جاتون خالی )

و خیلی جالبتر اینکه ما از سایتی که معرفی میکنید اتاق گرفتیم برام خیلی جالب بود که ما قبل از رفتن مشخصات خودمون رو که برای رزرو اتاق وارد میکردیم و قتی رسیدیم توی اتاق با صحنه جالبی روبه رو شدیم و اونم طراحی و دیزاین اتاق بود . یعنی برای تخت پسرم از روتختی کودکانه استفاده کرده بودن و این باعث شده بود که اصلا بیقراری نکن و خیلی معلوم بود لذت میبره و این یکی از بهترین خاطرات من از اتاقک و قشم بود
    بعد از بازگشت از سفر تضمیم گرفتم از این روتختی های کودکانه تهیه کنیم خیلی جاها مخصوصا فروشگاه های آنلاین و دیجی کالا رو گشتم اما پیدا نکردم . بیخیال نشدم
    چون پسرم به اون روتختی خیلی علاقه داشت.. تلاش هام بالاخره جواب داد و تونستم از فروشگاه نیلادکور اون روتختی مورد علاقمو پیدا کنم .تازه یه چیز جالبیتر که توی این فروشگاه تونستم پیدا کنم پرده اتاق کودک بود که بصورت تصویری میتونستم با تصویر کودکم سفارش بدم خیلی باحال بود
    من لینک خرید روتخی کودک از سایت نیلادکور رو این پایین میزارم هرکی دوست داشت خرید کن و تجریباتش رو به اشتراک بزاره
    https://niladecor.ir/product-categor...-روتختی/