سوالهای من از شرکت نوین پندار درباره فارسی سازی بازیها
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    تازه وارد Gorji آواتار ها

پیش فرض سوالهای من از شرکت نوین پندار درباره فارسی سازی بازیها

با سلام
    اول این رو بگم که من تازگی با شرکت نوین پندار آشنا نشدم ، و اگر این حقیر رو ادم حساب کنید ! از مشتری های قدیمی شرکت هستم که تقریبا تمام بازی های فارسی و نرم افزار های شرکت رو دارم
    راستش دیدم اینجا فرصت خوبیه که سوالهام رو مطرح کنم ولی امیدوارم که جوابی دریافت کنم
    1- من عاشق بازیهای فارسی نوین پندار هستم و صدالبته مشخصه که از هیچ شرکت دیگه ای جز نوین پندار بازی فارسی نمیخرم ؛ ولی این روز ها با این وضع و اوضاع و پیشرفت و... در تمام دنیا رسم شده که بیشتر روی کنسولهای بازی سرمایه گذاری میشه ؛ ولی اینجا برعکسه ! خب توقعی هم نیست ولی حداقل میشه روش فکر کرد و یه کم تحقیق کرد ؛ آزمایش کرد ! واقعا نمیشه ؟!!
    الان اکثر بازی های خوب روی کنسول ها منتشر میشن ، خصوصا کنسول ایکس باکس 360 که کپی خور هم شده و صد البته در ایران بسیار فراوان هست و بازیهاش با قیمت های پایین موجوده .
    آیا به راستی نمیشه بازی های این کنسول رو دوبله کرد ؟؟ فقط صوت ها رو ، نه متن ها . به هر حال ممکنه سخت و حتی غیر ممکن باشه ولی اگه کسی جرئت ( حتی همون تحقیق که ببینه میشه یا نه ) رو به خودش بده ، خیلی خوب میشه
    ای کاش که روی فارسی سازی بازی های کنسول خصوصا ایکس باکس 360 تحقیقی انجام میدادین ، که اگه میشد چی میشد ...

2- این سوال دوم من ممکنه خیلی عجیب باشه خیلی هم قدیمی !! ولی باید بپرسم چون چندین سال هست که تو فکرشم .
    چرا نوین پندار بازی مکس پین 2 رو فارسی نکرد ؟؟؟ یا حداقل پشیمون شد ؟؟؟
    من با بازی مکس پین شرکت نوین پندار ، با شرکت آشنا شدم و فهمیدم که میشه بازی ها رو فارسی کرد و دیگه زدم تو خط بازی و همه ی بازی ها رو گرفتم . وقتی توی تبلیغ یکی از بازیها(که یادم نیست کدام بود ) تبلیغ مکس پین 2 : سقوط مکس پین رو دیدم خیلی خیلی خوشحال شدم ؛ حتی تو اجرای یه بازی مشکل داشتم که وقتی با شرکت تماس گرفتم و مشکلم رو حل کردند ، همان وقت پرسیدم که بازی مکس پین 2 و مسابقات نسکار و ... کی منشتر میشن که پاسخ داده شد داره روی این بازی ها کار میشه و انشالله بعد از عید منتشر میشن ( اون موقع هم اسفند ماه بود !! ) ، ولی... مدتی گذشت اون یکی بازی ها آمدند ولی مکس پین 2 و تمدن 3 نیومد ( که البته تمدن 4 اومد و دلیل موجهی داشت که چرا نیومد ! ) .
    واقعا چرا نوین پندار از فارسی سازی مکس پین 2 منصرف شد ؟؟؟

== ======
    با اینکه شما مختار هستید که جواب ندهید ، امیدوارکه جوابی دریافت کنم .
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : سوالهای من از شرکت نوین پندار درباره فارسی سازی بازیها

سلام

چون این بازی توسط وزارت ارشاد غیر مجاز اعلام شد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdadsoft نمایش پست ها
    سلام

چون این بازی توسط وزارت ارشاد غیر مجاز اعلام شد .
    عجب !!!
    واقعا اون موقع هم ارشاد بازی ممنوع میکرد ؟؟ !!! ( هر چند که الانم کار خاصی نمیتونه بکنه چون همه دانلود میکنند !! )

لطفا بازی هایی رو که دارین فارسی میکنین و مجوز ارشاد رو هم گرفته و 100% منتشر خواهد شد رو معرفی کنید .
    با تشکر

سلام
    بازی Fifa 09 و Pes 2009 با گزارش عادل فردوسی پور به همراه لیگ برتر ایران که در این هفته وارد بازار خواهند شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdadsoft نمایش پست ها
    سلام
    بازی Fifa 09 و Pes 2009 با گزارش عادل فردوسی پور به همراه لیگ برتر ایران که در این هفته وارد بازار خواهند شد
    خیلی ممنونم
    فقط نظارت حدید ارشاد و اختراع !!! نظام درجه بندی اسرا که باعث نمیشه ، شرکت دیگه کلا بزنه تو کار بازی ورزشی اعم از بسکتبال و هاکی و... و کلا دیگه بازی اکشن دوبله نکنه ؟!

Banned S_strong آواتار ها

بخشید میتونم سوال کنم؟

با سلام دوباره
    ببخشید خواهشا یکبار برای همیشه یه اطلاع رسانی کنید که ما هم راحت شیم !
    الان بعد از نظام درجه بندی خیلی از شرکت ها مثل مدرن و سریر و... رفتن تو کار دوبله به فارسی کردن بازیها با صدای گویندگان صدا و سیما !!! البته بازی های بیخود و مزخرف !! توشون 2-3 تا عنوان خوب و جدید هست ...
    حتی دارینوس هم تونست از ارشاد مجوز بازی های جدیدش رو بگیره و پخش کنه ؛ مثل اسپور که از اول ممنوع اعلام شده بود ...
    حالا خواهش میکنم شما هم یه اطلاع رسانی بکنید ...
    آقا قصد دوبله فارسی بازی های جدید رو دارید ؟؟؟ یا بازی رو در دست فارسی سازی دارید یا دیگه کلا بیخیالش شدید و تعطیلش کردین ! رفتین تو کار نرم افزار !!

.....UP !!!!!
    ویرایش توسط Gorji : 2009-08-01 در ساعت 05:41 PM

سلام.
    دموی بازی مافیا2 منتشر شد و الان توی سایت رسمی بازی هم برای دانلود قرار گرفته. آیا این بازی در دستور کار نوین پندار برای فارسی سازی قرار داره یا نه؟ ممنون میشم اگه اینو حتماً جواب بدین . . .