خرابي dvd 5 مجموعه لرد 8
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    ramona
    Guest ramona آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرابي dvd 5 مجموعه لرد 8

نقل قول نوشته اصلی توسط grafic نمایش پست ها
    سلام

دی وی دی 5 من هم مشکل داره

توی قسمت برنامه های ویدیو ادیتور چند تاش کار نمی کنه

کپی هم نمیشه؟
    اگر احساس میکنید مشکل دیسک شما سخت افزاری است و ظاهر دیسک سالم است لطفا با شماره های پشتیبانی مندرج در پشت جعبه تماس بگیرید تا نسبت به نحوه تعویض دیسک راهنمایی شوید.

تازه وارد ALIA68Z آواتار ها

سلام من هم این پکیج گرفتم dvd5و دی وی دی اموزش ها مشکل داره من باید چه کار کنم

AhrimanSefid
    Guest AhrimanSefid آواتار ها

سلام
    سال نو شما مبارک.
    لطفا با شماره های پشتیبانی مندرج در پشت جعبه تماس بگیرید تا نسبت به نحوه تعویض دیسک راهنمایی شوید.

پیش فرض Whats up, few questions

Sorry to post this mundane question here, but I need assist! I have to do a 1 hour Software Best Practices Training for some programmers in my company. Audience are Freshers to couple of years experience guys. Can you guys please suggest some relevant topics I can cover? I could think of the following: 1) Importance of following coding standards, indentation 2) Proper naming of files, variables, functions, classes, tables., columns, views and all other artifacts three) Layer your application - each layer must address a specific concern 4) Abstract common stuff into reusable utility classes Any assist will be greatly appreciated (A positive response to this post & I promise I will contribute to the community by replying to at least 10 threads!)

پیش فرض Hello, few questions

Hi I'm trying to decide which book to get. I have chosed two, Absolute C++ by Walter Savich and C++ Primer. Anybody know if one is better than the other? Any aid on this would be well appreciated. Thanks. Danny20

پیش فرض Hello, few questions

I don't know C++ so can't aid you specifically but it seems like you have a reasonable request - have a look on Google to see how others have solved it. If you find a solution would be great if you could post it here for future reference

سلام
    لطفا با شماره های پشتیبانی مندرج در پشت جعبه تماس بگیرید تا نسبت به نحوه تعویض دیسک راهنمایی شوید.