يك پيشنهاد براي تكميل شدن مجموعه
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    تازه وارد aair آواتار ها

پیش فرض يك پيشنهاد براي تكميل شدن مجموعه

سلام
    از زجمات شما ممنوم
    ايراد مهمي كه ميشه به اين مجموعه ها گرفت اينه كه قسمتي به نام نرم افزارهاي portable نداريد كه احساس ميشه از ضروريات اين مجموعه ها بايد باشه شايد در نسخه هاي بعدي تجديد نظر بكنيد مي دونيد كه اين يكي از ضروريات نرم افزاري هست و خيلي مهم مانند: آفيس و ويندوز قابل حمل و نرو و ....
    اميدوارم همچنين برتريتان را نسبت به ساير مجموعه هاي موجود حفظ كنيد منتظر جواب مي مونم
    مي دونيد مجموعه رقيبتون به شدت در حال سبقت گرفتن از شماست براي هر دوي شما ارزوي پيروزي دارم
    موفق باشيد
    با تشكر

ramona
    Guest ramona آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aair نمایش پست ها
    سلام
    از زجمات شما ممنوم
    ايراد مهمي كه ميشه به اين مجموعه ها گرفت اينه كه قسمتي به نام نرم افزارهاي portable نداريد كه احساس ميشه از ضروريات اين مجموعه ها بايد باشه شايد در نسخه هاي بعدي تجديد نظر بكنيد مي دونيد كه اين يكي از ضروريات نرم افزاري هست و خيلي مهم مانند: آفيس و ويندوز قابل حمل و نرو و ....
    اميدوارم همچنين برتريتان را نسبت به ساير مجموعه هاي موجود حفظ كنيد منتظر جواب مي مونم
    مي دونيد مجموعه رقيبتون به شدت در حال سبقت گرفتن از شماست براي هر دوي شما ارزوي پيروزي دارم
    موفق باشيد
    با تشكر
    سلام
    پیشنهادات شما لحاظ می شود.

تازه وارد aair آواتار ها

با تشكر از توجه شما
    در مورد ديكشنري بابيلون به نظر ميرسه اين لغت نامه هاي مطرح در ليست لغت نامه هاي موجود در لرد نيست پيشنهاد مي كنم اين ديكشنري ها در مجموعه جديد اضافه بشه چون براي كاربران حرفه اي و معمولي فوق العاده مفيد خواهد بود
    دائره المعارف ها:
    دیکشنری Oxford Dictionary and Thesaurus (نسخه آفلاین - 11.08 مگابایت)
    دائره المعارف Britannica Concise Encyclopedia (نسخه آفلاین - 15.3 مگابایت)
    دیکشنری Merriam Webster Dictionary and Thesaurus (نسخه آفلاین - 37.49 مگابایت)
    دیکشنری Larousse Chambers dictionary, French-English-French (نسخه آفلاین - 14.07 مگابایت)
    به ترتيب لينك دانلود:

تازه وارد aair آواتار ها

سلام
    چند پيشنهاد دارم البته حتما لازم نيست كه پيشنهادات من مورد قبول قرار بگيره ولي فكر مي كنم چند نرم افزار براي كاربران حرفه اي توي مجموعه خاليه:
    نرم افزار پرتابل سازي برنامه ها بسيار كاربردي: VMware_ThinApp
    و نرم افزار ساخت سی دی های ویندوز با قابلیت نصب خودکار Almeza_MultiSet_Professional
    به اميد موفقيت روزافزون