انتقاد از لرد 9
به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

پیش فرض انتقاد از لرد 9

با سلام و تشکر از مسئولان تولید لرد.
    می خواستم بدونم که چرا سیستم عامل مک رو که روی pc نصب میشه روی دی وی دی ها به صورت بوتیبل نمی ذارید؟ و این Windows Key Enterprise v9.3 چیه دیگه که یه DVD رو براش گذاشتین؟
    یه پیشنهاد کاملتر اینه که به همراه لرد چند تا dvd هم به سیستم عامل اپل و برنامه هاش اختصاص بدین یا اینکه یه مجموعه لرد شامل سیستم عامل و نرم افزار و درایور برای مک درست کنید.

تازه وارد aair آواتار ها

با سلام و تشکر به خاطر زحماتی که می کشید
    می خواستم بگم که تا اونجایی که من می دونم نسخه Readiris Pro 12 Corporate Edition ME اومده ولی اونیکه توی مجموعه شماست هنوز نسخه 11 اون هست !!
    ضمن اینکه این بار با سیدی های آموزشی مجموعه غوغا کردید اینم بدون غلو عرض کردم
    امیدوارم موفق باشید

ramona
    Guest ramona آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aair نمایش پست ها
    با سلام و تشکر به خاطر زحماتی که می کشید
    می خواستم بگم که تا اونجایی که من می دونم نسخه Readiris Pro 12 Corporate Edition ME اومده ولی اونیکه توی مجموعه شماست هنوز نسخه 11 اون هست !!
    ضمن اینکه این بار با سیدی های آموزشی مجموعه غوغا کردید اینم بدون غلو عرض کردم
    امیدوارم موفق باشید
    از لطف شما سپاسگذاریم
    بله. پس از انتشار لرد 9 آمده. انشالله در نسخه 10 قرار خواهیم داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood.ariaee نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از مسئولان تولید لرد.
    می خواستم بدونم که چرا سیستم عامل مک رو که روی pc نصب میشه روی دی وی دی ها به صورت بوتیبل نمی ذارید؟ و این Windows Key Enterprise v9.3 چیه دیگه که یه DVD رو براش گذاشتین؟
    یه پیشنهاد کاملتر اینه که به همراه لرد چند تا dvd هم به سیستم عامل اپل و برنامه هاش اختصاص بدین یا اینکه یه مجموعه لرد شامل سیستم عامل و نرم افزار و درایور برای مک درست کنید.
    سلام
    اون سیستم عامل چون دستکاری شده زیاد قابل اعتماد نیست
    این فقط بوت این DVD و باقی فضا به نرم افزارهای دیگه اختصاص داره
    در مورد اپل هم به علت تعداد کم یوزرهای اون در ایران و البته در جهان و اینکه تمام کسانی که از سخت افزار اپل دارند عموماً همراه ش نرم افزاها و سیستم عامل های اپل تهیه می کنند .با تفاصیر تعداد کابران بسیر کمی باقی می مانند